EĞLENCE

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  Halat Çekme
  Kız öğrencilerle erkek öğrencilerin kıran kırana "halat çekme" oyunu nefesleri kesti. Kız öğrenciler, erkek öğrencilere unutamayacakları bir ders verdi.
  394 kez izlendi 568 gün önce


  Kızların Fendi
  Kız öğrencilerle erkek öğrencilerin kıran kırana "halat çekme" oyunu nefesleri kesti. Kız öğrenciler, erkek öğrencilere unutamayacakları bir ders verdi. Büyük şaşkınlık içindeyim. Olmaz böyle şey. :) :) :)
  280 kez izlendi 568 gün önce


  Kızlar=5 Erkekler=1
  Kızlar ilk 5 yarışmayı kazanınca, erkekleri hırs bastı. Çok şükür bu son yarışmada şeref galibiyetlerini aldılar. Ama galibiyet sonrası sevinçlerini görmeye değerdi.
  169 kez izlendi 568 gün önce


  Oynamak Her Çocuğun İhtiyacıdır
  Bebeklikten başlayarak tüm çocukluk yaşamımızda oyuncaklarımız kişilik gelişimimizde önemli yer tutar. Her yıl bir yaş büyüdükçe oyuncaklarımız da hayallerimiz ve düşüncelerimiz gibi değişir. Bu yıl bunlarla oynadık, bakalım seneye oyuncaklarımız neler olacak?
  493 kez izlendi 923 gün önce


  Oyuncaklarımız ile Oynuyoruz
  Cinsiyeti, milliyeti ne olursa olsun kişilik, beden ve ruhsal gelişimleri için tüm çocuklar oyun oynamalıdır. Oyun çocukların ihtiyacıdır. Dersimiz ve konumuz gereği biz de bu dersimizde kırk dakika boyunca oyun oynadık.
  504 kez izlendi 924 gün önce


  Zeka Oyunları Kursumuzu Neşeyle Bitirdik
  Evet Yaklaşık dört aylık hafta sonları ve yarı yıl tatili demeden çalıştık didindik ve yorulduk. Sonuçta çok şeyler öğrendik. Bu kurslar boyunca öğrencilerimizi sıkmamaya çalıştık. Kursumuz boyunca öğrencilerime ikramda bulunan ve kursumuza renk veren değerli velilerime şükranlarımı sunuyorum. TEŞEKKÜRLER...
  361 kez izlendi 924 gün önce


  Aybars'ın Doğum Günü
  Zeka oyunları kursumuzun son günü ve öğrencimiz Aybars'ın doğum günü ile birleşince bugün hem öğrendik hem de eğlendik. En kötü günümüz böyle olsun, birlikte sağlıklı ve başarılı nice güzel günlere...
  561 kez izlendi 925 gün önce


 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret240603
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.80725.8305
Euro6.72416.7510
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 28° 17°
Saat
Takvim