EĞLENCE

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  Halat Çekme
  Kız öğrencilerle erkek öğrencilerin kıran kırana "halat çekme" oyunu nefesleri kesti. Kız öğrenciler, erkek öğrencilere unutamayacakları bir ders verdi.
  357 kez izlendi 508 gün önce


  Kızların Fendi
  Kız öğrencilerle erkek öğrencilerin kıran kırana "halat çekme" oyunu nefesleri kesti. Kız öğrenciler, erkek öğrencilere unutamayacakları bir ders verdi. Büyük şaşkınlık içindeyim. Olmaz böyle şey. :) :) :)
  260 kez izlendi 508 gün önce


  Kızlar=5 Erkekler=1
  Kızlar ilk 5 yarışmayı kazanınca, erkekleri hırs bastı. Çok şükür bu son yarışmada şeref galibiyetlerini aldılar. Ama galibiyet sonrası sevinçlerini görmeye değerdi.
  154 kez izlendi 508 gün önce


  Oynamak Her Çocuğun İhtiyacıdır
  Bebeklikten başlayarak tüm çocukluk yaşamımızda oyuncaklarımız kişilik gelişimimizde önemli yer tutar. Her yıl bir yaş büyüdükçe oyuncaklarımız da hayallerimiz ve düşüncelerimiz gibi değişir. Bu yıl bunlarla oynadık, bakalım seneye oyuncaklarımız neler olacak?
  484 kez izlendi 863 gün önce


  Oyuncaklarımız ile Oynuyoruz
  Cinsiyeti, milliyeti ne olursa olsun kişilik, beden ve ruhsal gelişimleri için tüm çocuklar oyun oynamalıdır. Oyun çocukların ihtiyacıdır. Dersimiz ve konumuz gereği biz de bu dersimizde kırk dakika boyunca oyun oynadık.
  495 kez izlendi 864 gün önce


  Zeka Oyunları Kursumuzu Neşeyle Bitirdik
  Evet Yaklaşık dört aylık hafta sonları ve yarı yıl tatili demeden çalıştık didindik ve yorulduk. Sonuçta çok şeyler öğrendik. Bu kurslar boyunca öğrencilerimizi sıkmamaya çalıştık. Kursumuz boyunca öğrencilerime ikramda bulunan ve kursumuza renk veren değerli velilerime şükranlarımı sunuyorum. TEŞEKKÜRLER...
  346 kez izlendi 864 gün önce


  Aybars'ın Doğum Günü
  Zeka oyunları kursumuzun son günü ve öğrencimiz Aybars'ın doğum günü ile birleşince bugün hem öğrendik hem de eğlendik. En kötü günümüz böyle olsun, birlikte sağlıklı ve başarılı nice güzel günlere...
  543 kez izlendi 865 gün önce


 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret237837
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.79425.8174
Euro6.58896.6153
Hava Durumu
Anlık
Yarın
35° 36° 24°
Saat
Takvim