Sınıf Öğretmenimiz

                                        Yusuf OĞUZHAN

 

                                         ÖZ GEÇMİŞ

         05.06.1965 tarihinde Osmaniye'de doğdum. İlkokulu Osmaniye Ülkü İlkokulu'nda, Orta okulu Osmaniye İmam Hatip Lisesi'nde , liseyi Osmaniye Dervişpaşa Lisesi'nde okudum. 1984-85 Eğitim-Öğretim yılında Çukurova Üniversitesi Hatay Eğitim Yüksekokuluna başladım. Aynı zamanda 1980 ve 1988 yılları arasında Osmaniye Halspor kulübünde bölgesel ligde basketbol oynadım. 1988-90 tarihleri arasında yüksekokuldaki beden eğitimi öğretmenimin de isteğiyle Hatay Armutlusporda 2 yıl Türkiye 2. liginde hentbol oynadım. 1990 yılı Ağustos ayında geçirdiğim bir sakatlık sonucu aktif spor hayatımı noktalamak zorunda kaldım.

          Bu arada Hatay Eğitim Yüksekokulu Sınıf Öğretmenliği bölümünden de mezun oldum. 16.09.1991 tarihinde öğretmenlik hayatım başladı. İlk olarak İslahiye ilçesi Kazıklı köyünde, Nurdağı ilçesi Sakçagözü Bucağı İlkokulu, ardından zorunlu hizmet için Van'da 3 ylıllık zorunlu hizmetimi tamamlayarak yeniden Gaziantep'e tayin istedim ve geldim. Gaziantep'te öğretmenlik hayatıma devam ederken, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim fakültesine başvurarak 2+2 lisans tamamlama proğramını tamamladım.

          Gaziantep'de Nurdağı, Nizip ve Oğuzeli gibi ilçelerde görev yaptıktan sonra 2003 yılında Gaziantep Merkeze geldim. Bu süre içerisinde hepsi Şahinbey'de olmak kaydıyla Haydar Aliyev İ.Ö.O, Nesrin Mehmet Abar İ.Ö.O, Orgeneral Kenan Evren İlköğretim Okulu'nda ve ardından Gazi Mustafa Kemal  İlkokulu'na ve son olarak da Şehitkamil ilçesi Lions İlkokulu'nda aktif öğretmenlik hayatıma devam etmekteyim. Evli, Alper ve Kaan isimli, biri üniversite mezunu ve Ankara Güvenlik Bilimleri Enstitüsü suç araştırmaları dalında yüksek lisans yapan, Diğeri Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyan iki çocuk babasıyım.

         Görev yaptığım muhtelif okullarda müdür vekilliği, müdürlük ve müdür yardımcılığı yaptım. Çalışmaktan zevk aldığım öğretmenliğe tekrar döndüm ve emekliliğime kadar da devam edeceğim...


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret308897
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.925016.9928
Euro17.491317.5614
Hava Durumu
Saat
Takvim